Marzenie

14907567-528106950647236-2495898204523329165-n
Imię dziecka:
Julia
Wiek:
6
Województwo:
małopolskie

Zabawki FANTAZJA SPEŁNIONA

3-letnia Julia z Pozowic w woj. małopolskiego zachorowała na białaczkę limfoblastyczną, kiedy miała zaledwie 3 miesiące. Przez prawie rok przebywała praktycznie non stop w szpitalu i poddawana była chemioterapii. Później nadszedł czas na chemię podtrzymującą w domu oraz leczenie najróżniejszych powikłań związanych m.in. z wątrobą, zębami, skórą.

Julcia jest malutka i ma malutkie marzenia. Jest zafascynowana bohaterami z bajki „Psi Patrol”, każda niespodzianka związana z tą bajką bardzo ją uszczęśliwia. Dodatkowo dziewczynka uwielbia koniki Pony oraz wszelkie artykuły do malowania, rysowania, wycinania oraz puzzle.

Podczas Podróży Spełnionych Fantazji, w której towarzyszyły nam wolontariuszki z Kanady, odwiedziliśmy również Julię. Dziewczynka jest wspaniałym, ciepłym maluchem, z niezwykle kochającymi rodzicami. Kiedy mama opowiadała nam o swojej córeczce, oczy jej się świeciły, uśmiech nie schodził z twarzy, była po prostu dumna ze swojego dziecka. Juleńka bardzo ładnie rysuje, jest precyzyjna i ma zmysł artystyczny. Kiedy rozpakowując prezenty znalazła artykuły plastyczne, bardzo się ucieszyła. Dziewczynka dostała mnóstwo różnych zabawek. Była bardzo szczęśliwa, że wszystkie są dla niej. Od razu obiecała, że podzieli się nimi z mamą JJula dostała puzzle, farmę, domek do kolorowania, kucyki Pony, które wszystkie znała z imienia, klocki. Jednak największą radość sprawiły jej zabawki z ulubionej bajki „Psi Patrol”. Dziewczynka porozmawiała o bohaterach z wolontariuszkami, które również znają i lubią ten film. A potem nadszedł czas na wspólną zabawę w pokoju małej księżniczki.

Rodzice nie ukrywali swojej radości widząc jaką przyjemność sprawiliśmy ich córce. To niezwykle ciepła, kochająca się rodzina. Aż żal było ich opuszczać, ale musieliśmy jechać dalej.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za spełnienie marzeń Julii:

  • Dyrekcji oraz całej Społeczności Europejskiego Przedszkola Ekologicznego Baby City za przekazanie środków na zakup ogromnej ilości zabawek, klocków Lego Duplo, zestawów plastycznych, domku My Little Pony do kolorowania, zestawów My Little Pony, zestawu „Psi Patrol”, zestawu PlayDoh, puzzli i gry;
  • Media Service Zawada sp. z o.o. za podarowanie książeczek;
  • Firmie DUMEL za podarowanie zestawu farma;
  • Małemu Samorządowi Uczniowskiemu SP 300 w Warszawie oraz wszystkim Uczniom i Rodzicom, którzy zaangażowali się w akcję oraz Pani Ewelinie Michnowskiej za podarowanie książek.

Galeria

  • Julia Urban4
  • Julia Urban6
  • PART 1482409194616
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK