Marzenie

RM
Imię dziecka:
Roksana
Wiek:
20
Województwo:
wielkopolskie

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

Wszystko zaczęło się, kiedy Roksana była w drugiej klasie gimnazjum. Pewnego dnia nagle dostała bezdechu. Lekarze długo nie mogli stwierdzić, co jej jest, aż w końcu endokrynolog wysłał dziewczynę do szpitala. Okazało się, że choruje na nowotwór złośliwy – chłoniaka Hodgkina. W lipcu 2016 roku zakończono leczenie, ale niestety po kilku miesiącach rak wrócił, atakując organizm nastolatki jeszcze szybciej i agresywniej.

Roksana uwielbia czytać książki, ale kiedy przebywa w szpitalu, chciałaby mieć też kontakt ze światem na zewnątrz. Marzył jej się laptop, który nie tylko dostarczyłby rozrywki, ale także umożliwił naukę mimo choroby oraz kontakt z najbliższymi.

Marzenie dziewczyny udało się spełnić w połowie marca. To był naprawdę radosny dzień i radosna niespodzianka! Nastolatka cały czas jest w trakcie ciężkiego leczenia, często leży na oddziale, jest osamotniona i przygnębiona. Realizacja fantazji przywróciła na jej twarzy uśmiech i dodała sił. Roksanie momentalnie poprawił się nastrój, bo wreszcie będzie miała zajęcie podczas dłużących się dni w szpitalu. Laptop daje jej tyle możliwości, że na pewno czas zacznie płynąć szybciej i przyjemniej!

Za spełnienie marzenia nastolatki z całego serca dziękujemy firmie ACER Poland Sp. z o.o.

Galeria

  • IMG 20180314 150613
  • IMG 20180314 150639 1
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK