Marzenie

20171107-202035
Imię dziecka:
Karolina
Wiek:
9
Województwo:
zachodniopomorskie

Smartfon FANTAZJA SPEŁNIONA

Choroba 8-letniej Karolinki z miejscowości Przybrda zaczęła się od bólów głowy i wymiotów. Lekarz twierdził, że to grypa, ale w domu dziewczynka doznała ataku przypominającego padaczkę. Kolejny nastąpił już w karetce. Okazało się, że przyczyną jest nowotwór mózgu – glejak 4 stopnia. Karolinka przeszła operację, chemioterapię i naświetlania. Dwukrotnie jej życie wisiało na włosku i nadal o nie walczy…

Dziewczynka marzyła o własnym telefonie, najlepiej w jej ulubionym różowym kolorze. To nie tylko sposób, aby zająć czymś myśli podczas długich dni w szpitalu, ale także by złagodzić tęsknotę za bliskimi.

Marzenie naszej małej bohaterki spełniło się pod koniec lutego. Kiedy 8-latka otworzyła paczkę, wydała okrzyk zaskoczenia, który chwilę potem zmienił się w okrzyk radości. Nowy smartfon ogromnie przypadł jej do gustu, bo był dokładnie taki, jak sobie wyśniła – dziewczęcy, poręczny i przede wszystkim w pięknym różowo-złotym kolorze. Dodatkowo dziewczynka otrzymała przezroczystą obudowę oraz szkło. Prezent sprawił, że uśmiech przez długi czas nie schodził jej z twarzy. Teraz pobyty w szpitalu będą z pewnością łatwiejsze do zniesienia!

Za spełnienie marzenia Karolinki z całego serca dziękujemy pracownikom Grupie DDB.

Galeria

  • P1120325.JPG
  • P1120327.JPG
  • P1120334.JPG
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK