Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Wojtek
Wiek:
22
Województwo:
małopolskie

Telefon komórkowy Samsung FANTAZJA SPEŁNIONA

16-letni Wojtek walczący z chorobą nowotworową mieszka w Borowej niedaleko Paleśnicy w woj. małopolskim. Chłopiec jest podczas leczenia chemioterapią i to agresywną gdyż pojawiły się niestety przerzuty do różnych części ciała. Przed chorobą Wojtek grał w piłkę, ale teraz może jedynie o tym pomarzyć. Dużo czasu spędza w szpitalu i w domu, może więc oglądać programy sportowe w telewizji dlatego bardzo chciał mieć nowy, duży telewizor w swoim pokoju, na którym będzie mógł oglądać mecze ulubionej drużyny. Jego fantazją był również telefon komórkowy Samsung Galaxy aby mógł być w kontakcie z kolegami i rodziną podczas pobytów w szpitalu.

Wojtka odwiedziliśmy podczas listopadowej Podróży Spełnionych Fantazji, w której towarzyszyły mu wolontariuszki z Kanady. Z początku Wojtek był onieśmielony wizytą tylu osób. Mówił dobrze po angielsku więc bez problemu mógł zrozumieć dziewczyny. Na widok wielkiego pudła zaniemówił. Od razu zabrał się do rozpakowywania 42-calowego telewizora z funkcją 3D. Uśmiech nie schodził z jego twarzy. Od razu chciał zaprosić kolegów na wspólne oglądanie programów sportowych. Ogromną radość sprawił mu także telefon komórkowy Samsung Galaxy. Zawsze chciał mieć dotykowy smartfon i w końcu jego marzenie się spełniło. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy wnieść radość w życie Wojtka.

Za spełnienie marzeń Wojtka dziękujemy Panu Dariuszowi Rosińskiemu, który ufundował super telefon komórkowy Samsung Galaxy, a firmie Media Saturn Holding, a szczególnie marketowi SATURN Arkadia z Warszawy, który podarował wspaniały telewizor. Kanałowi FOX dziękujemy za przekazanie gadżetów z logo National Geographic.

 

Darczyńcom serdecznie dziękujemy, bez Was wniesienie radości w życie Wojtka nie byłoby możliwe. 

Galeria

  • SAM 5692.JPG
  • SAM 5694.JPG
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK