Marzenie

DSC 0084.JPG
Imię dziecka:
Bartek
Wiek:
10
Województwo:
podkarpackie

Konsola z sensorem ruchu FANTAZJA SPEŁNIONA

25 marca 2013 o godz. 12.00 odbyło się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Tarnobrzegu troje chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Uroczystość rozpoczęła się serdecznym powitaniem przybyłych gości przez Pana Stanisława Grądziel, Prezesa Zarządu. Następnie po wspólnych zdjęciach w Sali konferencyjnej odbyło się wręczanie prezentów.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie czteroletniego Bartłomieja, który choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Chłopiec porusza się na wózku. Pomimo swojej niepełnosprawności Bartek jest cudownie radosnym dzieckiem. Największym jego marzeniem była konsola z sensorem ruchu, która pozwoliłaby mu nie tylko świetnie się bawić, ale także ćwiczyć, co stanowi niezmiernie ważny element jego rehabilitacji. Bartek ćwiczył już na takiej w szpitalu i bardzo chciał mieć podobną w domu. Oprócz głównego prezentu wielką trafioną niespodzianką była interaktywna wywrotka Chuck. Cudownie było patrzeć na Bartka raczkującego ze śmiechem w pogoni za wywrotką.

Uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze za sprawą Zarządu i pracowników Banku, którzy przekazali dzieciom dodatkowe upominki także od siebie. Marzyciele byli zachwyceni prezentami, a dorośli bardzo wzruszeni spotkaniem. Rozdawania prezentów dopełnił słodki poczęstunek. To były wyjątkowe chwile dla wszystkich zebranych, uśmiechów i radości nie było końca.

Za spełnienie marzenia Bartłomieja dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Tarnobrzegu.

Dworkowi Karpińskich w Sandomierzu dziękujemy za udzielenie noclegu pracownikom fundacji

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0103.JPG
  • DSC 0106.JPG
  • DSC 0110.JPG
  • DSC 0131.JPG
  • DSC 0134.JPG
  • DSC 0223.JPG
  • DSC 0226.JPG
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK