Marzenie

Zdjecia-0077
Imię dziecka:
Ania
Wiek:
24
Województwo:
dolnośląskie

Lustrzanka cyfrowa FANTAZJA SPEŁNIONA

W słoneczne, sierpniowe popołudnie Agata i Zuza z Fundacji odwiedziły Anię, która do Warszawy przyjechała na badania kontrolne. Ania zatrzymała się w hotelu zaprzyjaźnionej Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Ma 13 lat i choruje na raka kości. Na szczęście Jej wyniki są coraz lepsze.

Kiedy przyjechałyśmy nasza marzycielka czekała na nas już w korytarzu. Początkowo nieśmiało opowiadała o swoich marzeniach – telefonie komórkowym i sesji fotograficznej oraz tym największym – lustrzance cyfrowej. Ania uwielbia robić zdjęcia rodzinie i koleżankom ze szkoły. Uwiecznia też każde wakacje i krótkie wyjazdy. Do tej pory robiła to zwykłym aparatem lub telefonem.

Ania była nieco speszona naszą wizytą, jednak gdy rozpakowała pierwsze i największe pudełko uśmiech na dobre zagościł na Jej twarzy. Prostokątne pudło kryło wymarzonego NIKONA. Dziewczynka od razu zabrała się za montowanie nowego sprzętu. Opowiadała przy tym, że w przyszłości chciałaby zostać fotografem lub modelką. Następnie przyszedł czas na kolejne paczuszki – podręcznik fotografowania oraz książki wydawnictwa Reader's Digest. Okrzykiem zachwytu zostały też powitane kolejne prezenty – kosmetyki firmy Ziaja, bo przecież każda modelka wie jak ważne jest dbanie o swoją skórę. Po wręczeniu i rozpakowaniu wszystkich prezentów mama Ani zażartowała, że teraz chyba Ania do późnej nocy będzie robiła zdjęcia a potem zaśnie z aparatem.

 

Bardzo dziękujemy sklepowi Media Markt za przekazanie prezentu dla Ani.

Galeria

  • Ania
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK