Marzenie

1490
Imię dziecka:
Konrad
Wiek:
13
Województwo:
śląskie

Telewizor wraz z odtwarzaczem DVD FANTAZJA SPEŁNIONA

17 stycznia 2013 w godz. 12.00 – 14.00 odbyło  się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Tarnowskich Górach czworo  chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Wręczanie prezentów rozpoczęło się przemówieniem Pana Prezesa Jacka Dudy. Wyjątkowo ciepłe powitanie sprawiło, że zaproszeni goście bardzo szybko zapomnieli o onieśmieleniu.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie siedmioletniego Konrada, który choruje na zanik mięśni. Największym marzeniem Konrada był mały telewizor z DVD, bajki oraz zabawki. Na widok wyśnionego telewizora, zestawu samochodów matchbox i hotwheels, gry cars, zestawu Lego i zdalnie sterowanego samochodu Konrad aż popłakał się z radości. Nigdy jeszcze nie dostał tylu rzeczy jednocześnie, nie mógł uwierzyć, że to wszystko jest tylko dla niego.

Wszystkie dzieci otrzymały dodatkowo od Banku Spółdzielczego w Tarnowskich Górach odtwarzacze DVD i upominki. Nie zapomniano także o rodzicach, dla nich również przygotowane były niespodzianki. Po rozdaniu prezentów wszyscy udali się na słodki poczęstunek, gdzie mogli cieszyć się prezentami i wymieniać wrażenia z tego radosnego dnia.

Za spełnienie marzenia Konrada dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Tarnowskich Górach.

Za nieodpłatne przekazanie telewizora dla Konrada dziękujemy firmie Most Wanted Products.

Hotelowi IBIS z Katowic dziękujemy za udzielenie noclegu pracownikom fundacji.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0101.JPG
  • DSC 0120.JPG
  • DSC 0126.JPG
  • DSC 0170.JPG
  • DSC 0171.JPG
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK