Marzenie

Obraz-036
Imię dziecka:
Marietta
Wiek:
19
Województwo:
wielkopolskie

Smartfon FANTAZJA SPEŁNIONA

15-letnia Marietta z Wacławowa w woj. wielkopolskim choruje na zespół Recklinghausena. Poza guzami, włókniakami i innymi niezłośliwymi naroślami, z którymi zmaga się dziewczyna, dwa lata temu wykryto u niej glejaka nerwów wzrokowych. Marietta przeszła leczenie onkologiczne z podniesionym czołem i pogodą ducha. Wydaje się, że udało się wygrać z chorobą, jednak ostatnio wyniki badań zaniepokoiły lekarzy. Marietta czeka na konsultacje. W tym czasie jednak stara się żyć normalnie, jak każda nastolatka. Jej wielkim marzeniem było posiadanie nowoczesnego smartfona, aby mogła być w kontakcie z koleżankami i rodziną oraz móc czytać nowinki w Internecie.

Marzenie Marietty spełniło się, gdy przedstawicielki fundacji zawitały u niej w domu. Marietta nie spodziewała się tak fajnych prezentów – bardzo ucieszyła się z nowoczesnego smartfona Sony Xperia M5 w kolorze złotym i z kosmetyków, których otrzymała sporo. Cały czas mówiła, że dokładnie takie prezenty bardzo jej się przydadzą. To skromna i pogodna dziewczyna i cieszymy się, że mogliśmy wnieść uśmiech w jej życie.

Za wniesienie radości w życie Marietty dziękujemy:

- Laboratorium Kosmetycznemu Dr. Irena Eris za ufundowanie kosmetyków Under 20

- Panu Dariuszowi Rosińskiemu za ufundowanie smarftona oraz pozostałych kosmetyków

- Jupol-Car Sp. z o.o. właścicielowi wypożyczalni Avis za użyczenie samochodu

- hotelowi Novotel Centrum w Poznaniu za ugoszczenie przedstawicielek fundacji

to dobry moment na spacer i wypróbowanie nowego aparatu. Malwinie nie schodził uśmiech z twarzy, cały czas powtarzała „nie mogę w to uwierzyć, że naprawdę mam lustrzankę” – była naprawdę szczęśliwa z otrzymania wszystkich prezentów.

Galeria

  • Marietta Labecka (9).JPG
  • Marietta Labecka (12).JPG
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK