Marzenie

IMG 0317.JPG
Imię dziecka:
Jagoda
Wiek:
19
Województwo:
podkarpackie

Telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

14-letnia Jagoda pochodzi z Tarnobrzega. Dwa lata temu u dziewczynki zdiagnozowano nowotwór węzłów chłonnych. Podano jej wtedy mega-chemioterapię. Wydawało się, że choroba ustępuje, jednak w sierpniu 2012 r. nastąpiły przerzuty. Jagodzie przeszczepiono jej własny szpik, zastosowano radioterapię. Obecnie leczona jest chemią.

Jagoda to prawdziwie artystyczna dusza, o czym przekonaliśmy się podczas odwiedzin wraz z wolontariuszkami z Kanady, które towarzyszyły nam w Podróży Spełnionych Fantazji. Przekraczając próg pokoju dziewczynki wprost oniemieliśmy na widok zdjęć i obrazów zdobiących ściany. Wszystkie autorstwa Jagody oczywiście. Dziewczynka czekała na naszą wizytę od rana.  W końcu dom zapełnił się ludźmi, ponieważ wraz z nami pojawili się przedstawiciele lokalnej gazety oraz radia. Osobiście chcieli zrelacjonować spełnione marzenie Jagody. Dziewczynka dostała wymarzony telewizor, dzięki któremu będzie mogła zrelaksować się w domu, oglądając swoje ulubione filmy. Nowy sprzęt stanął oczywiście w jej pokoju. Dziewczyna była zachwycona, że będzie miała w pokoju własny, wielki telewizor.

Jagoda na początku była bardzo onieśmielona duża ilością ludzi, ale gdy po obowiązkowej sesji zdjęciowej i udzieleniu wywiadu, media opuściły mieszkanie dziewczynki atmosfera zrobiła się nieco luźniejsza. Jagoda miała okazję porozmawiać z wolontariuszkami na temat mody oraz pochwalić się licznymi autografami, które udało jej się zdobyć na przestrzeni lat. Szczególnie wzruszającym momentem było pokazanie zdjęcia jej najlepszej przyjaciółki, która przegrała walkę z rakiem i niedawno zmarła. Największym marzeniem jej przyjaciółki był wyjazd do Nowego Jorku. Jagoda obiecała, że pewnego dnia zrealizuje to marzenie dla niej. Była to wspaniała wizyta pełna uśmiechów, pozytywnej energii i zadziwiającej siły, które pozawalają Jagodzie walczyć o każdy dzień jej życia.

Z całego serca dziękujemy następującym firmom i osobom prywatnym, bez których realizacja

marzenia Jagody nie byłaby możliwa:

  • Firmie Most Wanted Products za podarowanie dużego telewizora
  • Tarsago Polska Sp. z o.o. za przekazanie książek i albumów
  • Tracy Lovett z Kanady, reprezentującej kosmetyki Arbonne za podarowanie kosmetyków 

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0220
  • DSC 0229
  • IMG 3571
  • IMG 3587
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK