Marzenie

Cam00554
Imię dziecka:
Igor
Wiek:
12
Województwo:
mazowieckie

Aparat cyfrowy FANTAZJA SPEŁNIONA

7-letni Igor mieszka z 2-letnimi bliźniakami Wiktorią i Wiktorem i z rodzicami w niewielkiej miejscowości Krubin niedaleko Zalewu Zegrzyńskiego. W wieku 5 lat u Igora stwierdzono medulloblastomę – złośliwy guz mózgu. Na początku 2013 r. przeszedł dwie poważne operacje: wstawienie zastawki dootrzewnej oraz wycięcia guza. Od tamtej pory Igor leczony jest chemią. Chłopiec w główce ma jeszcze resztki guza. Chemia już go nie zmniejsza, ale guz nie rośnie. Rodzina mieszka w bardzo złych warunkach, ale starają się jak mogą związać koniec z końcem. Tata zarabia na podstawowe potrzeby rodziny i leczenie chorego synka, na przyjemności nic nie zostaje. Igor marzył o aparacie cyfrowym. Bardzo chciał fotografować otaczający go świat.

Niedługo po Dniu Dziecka odwiedziła Igora Pani Małgosia Wasilewska, która nie pierwszy raz pomaga podopiecznym Fundacji dziecięca Fantazja. Pani Małgosia przyjechała z Niemiec, gdzie mieszka, aby spełnić marzenie Martynki z Cieszyna i właśnie Igora. Wręczanie prezentów odbyło się podczas Wieczoru Marzeń w warszawskim ZOO. Niestety Igor nie mógł przyjechać. Dzięki Pani sierżant sztabowej Kindze Czerwińskiej Pani Małgosia odwiedziła Igora. Nieoznakowanym radiowozem pojechały po zakończonej imprezie w ZOO do domu chłopca.

Igor nie krył radości na widok gości. Chłopiec jest wymęczony przez chorobę, słaby, źle wygląda. Mimo wszystko jest pełen optymizmu i radości. Energiczny, pogodny, otwarty, bardzo szybko nawiązał kontakt z Paniami., a jego zachowanie było przeciwieństwem wyglądu. Igor bardzo ucieszył się z otrzymanego aparatu. Radość sprawiły chłopcu również inne drobiazgi, jak płyty z muzyką, książki, T-shirt z rybką, gry planszowe, puzzle, słodycze i gadżety.

Z całego serca dziękujemy za pomoc w spełnieniu marzenia wszystkim firmom, wszystkim darczyńcom. Bez Państwa pomocy nie dalibyśmy rady wnieść odrobiny radości, światełka nadziei w życie Igora i całej jego rodziny.

Dziękujemy:

  • Pani Małgosi Wasilewskiej – za podarowanie aparatu z kartą pamięci
  • wspaniałym policjantkom – za zawiezienie Pani Małgosi do Igora
  • Raiffeisen Polbank S.A. – za gry, puzzle i słodycze
  • Tarsago Polska Sp. z o.o. – za CD
  • Wydawnictwu Mimochodem – za książki

Aquael Janusz Jankiewicz Sp. z o.o. – za t-shirt z rybką i gadże

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0196
  • DSC 0203
  • DSC 0221
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK