Charytatywne Kartki Świąteczne – Boże Narodzenie 2019

14 lat temu rozpoczęliśmy naszą przygodę z kartkami świątecznymi. W tym czasie setki firm i osób prywatnych kupiło tysiące charytatywnych kartek świątecznych oferowanych przez Fundację Dziecięca Fantazja. A my, dzięki temu spełniliśmy około tysiąca wyjątkowych marzeń naszych podopiecznych.
Kartki, które znajdą Państwo w naszej ofercie są wyjątkowe, magiczne, niepowtarzalne. Nie tylko dlatego, że wykonały je chore dzieci, graficy i artyści plastycy, ale dlatego, że te kartki realizują fantazje nieuleczalnie, ciężko i przewlekle chorych dzieci.

Poza oryginalnymi kartkami zaprojektowanymi specjalnie dla Fantazji, proponujemy również tradycyjne karnety wykonane na eleganckim papierze. Po wybraniu konkretnego wzoru, proponujemy kolorowy druk logo oraz dowolnej treści życzeń. Oferujemy doświadczenie, wysoką jakość i satysfakcję za niską cenę.

Nie ma jak wycenić emocji, szczęścia i łez radości cierpiącego dziecka, kiedy jego pragnienie staje się rzeczywistością. Właśnie Państwo, zamawiając kartki z poniższej oferty sprawiacie, że kolejny chory maluch dostanie gwiazdkowy prezent, być może jedyny, bo rodzice wydadzą pieniądze na leczenie…
Właśnie dlatego każde zamówienie jest tak ważne! Cały dochód ze sprzedaży kartek przeznaczamy na spełnianie marzeń dzieci walczących o zdrowie i życie – dzieci, które choroba pozbawiła dzieciństwa…

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty kart świątecznych 2019.

Korzystając z okazji, z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tego świątecznego katalogu.

Zapraszamy do składania zamówień.