AKTUALNOŚCI

Akcja Witaj Szkoło!

Fundacja Dziecięca Fantazja
25 sierpnia spotkaliśmy się z naszymi podopiecznymi na Wieczorze Marzeń w ZOO aby wspólnie pożegnać wakacje. Było cudownie - słonecznie, wesoło i pysznie. Trzy godziny minęły bardzo szybko, a potem trudno było się rozstać. Na zakończenie imprezy wszyscy młodzi uczestnicy Wieczoru Marzeń otrzymali piękne plecaki po brzegi wypełnione prezentami. W każdym z nich dzieci znalazły słodkości, dopasowane do wieku upominki, a także artykuły szkolne, które przydadzą się podczas lekcji i zajęć.
Czytaj

Wieczór Marzeń w ZOO 2023

Fundacja Dziecięca Fantazja
Koniec wakacji można świętować na wiele różnych sposobów. Najlepszym tego przykładem był Wieczór Marzeń, który w piątek, 25 sierpnia, odbył się w warszawskim ZOO. Naszymi specjalnymi gośćmi byli Podopieczni Fantazji, dzieci zmagające się z niepełnosprawnościami i chorobami zagrażającymi ich życiu i zdrowiu, oraz ich najbliżsi. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć również dzieci z Ukrainy, dla których trzy godziny beztroskiej zabawy były najcudowniejszym odwróceniem uwagi od wojennej rzeczywistości, która spotkała ich ojczyznę. Tegoroczny Wieczór Marzeń był już naszym 19. spotkaniem.
Czytaj

POMOCOWA PACZKA – WIECZÓR MARZEŃ W ZOO 2023

Fundacja Dziecięca Fantazja
25 sierpnia 2023 roku, już po raz 19-sty odbędzie się Wieczór Marzeń w warszawskim Ogrodzie Zoologicznym. W wydarzeniu będzie uczestniczyło 350 chorych dzieci z całej Polski. Każde dziecko będzie mogło skorzystać z wielu wspaniałych atrakcji i poczęstunku, a na zakończenie imprezy otrzyma Pomocową Paczkę.
Czytaj

Warsztaty LEGO z Fantazją

Fundacja Dziecięca Fantazja
6 czerwca 2023 roku spotkaliśmy się na warsztatach z firmą LEGO, by wspólnie świętować Dzień Dziecka. Na wydarzenie zaprosiliśmy 40 podopiecznych Fantazji, dzieci zmagające się z chorobami zagrażającymi życiu, nieuleczalnymi i z niepełnosprawnością oraz grupę dzieci z Ukrainy. Dzieci tego dnia były naszymi gośćmi VIP. To było wyjątkowo twórcze wtorkowe południe.
Czytaj

Wizyta w Ogrodzie Zoologicznym ZOO Borysew

Fundacja Dziecięca Fantazja
Czy może być coś piękniejszego niż czas spędzony z rodziną, w wyjątkowym miejscu, w towarzystwie pięknych, egzotycznych zwierząt? Tej wiosny, dzięki gościnności Ogrodu Zoologicznego ZOO Borysew, czworo podopiecznych Fantazji i ich bliscy spędzili prawdziwie magiczne chwile, które na długo pozostaną w ich pamięci. Choć Wiktoria, Zuzia, Milenka i Alan mieszkają niedaleko, nigdy nie mieli okazji i możliwości odwiedzić ogrodu zoologicznego w Borysewie.
Czytaj