AKTUALNOŚCI

Jesienna sesja zdjęciowa podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja

Fundacja Dziecięca Fantazja
6 października 2021 roku mieliśmy przyjemność zorganizować niezwykłe wydarzenie – jesienną, plenerową sesję zdjęciową, w której wzięło udział pięcioro podopiecznych naszej fundacji oraz wyjątkowy gość, 18-letnia Olivia Oliver, Mistrzyni Polski Juniorów w tańcach na lodzie 2021, która pomaga spełniać marzenia naszych podopiecznych w ramach programu „Łyżwiarze dla Młodych Bohaterów”.
Czytaj

Nowa oferta charytatywnych kartek świątecznych 2021

Fundacja Dziecięca Fantazja
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą charytatywnych kartek świątecznych na 2021 rok. Cały dochód z ich sprzedaży przeznaczamy na spełnianie marzeń dzieci walczących o zdrowie i życie, dzieci, które choroba pozbawiła dzieciństwa. Nie ma jak wycenić emocji, szczęścia i łez radości cierpiącego dziecka, kiedy jego pragnienie staje się rzeczywistością. A to właśnie Państwo, zamawiając kartki z poniższej oferty możecie sprawić, że kolejny chory maluch dostanie gwiazdkowy prezent, być może jedyny, bo rodzice wydali ostatnie pieniądze na leczenie.
Czytaj

Relacja z wydarzenia “Wieczór Marzeń z Fantazją”, 27 sierpnia 2021 roku.

Fundacja Dziecięca Fantazja
W piątek, 27. sierpnia już po raz 17-sty spotkaliśmy się w warszawskim ZOO z naszymi Podopiecznymi, z dziećmi chorymi i żyjącymi z niepełnosprawnością oraz ich rodzinami podczas Wieczoru Marzeń z Fantazją. Choć prognozy pogody nie były dla nas łaskawe, to jednak byliśmy przekonani, że niezależnie od aury nasze wydarzenie będzie pełne radości i uśmiechu zaproszonych Gości.
Czytaj