AKTUALNOŚCI

Warsztaty Terapeutyczne LEGO z Fantazją – Wrocław

Fundacja Dziecięca Fantazja
23 kwietnia 2024 roku, był dniem szczególnym i przepełnionym niekończącą się zabawą. Właśnie wtedy, w sali konferencyjnej gościnnego hotelu Wyndham Wrocław Old Town, odbyła się pierwsza edycja wrocławskich warsztatów terapeutycznych LEGO z Fantazją. Naszymi specjalnymi gośćmi były dzieci zmagające się z niepełnosprawnościami, a także chorobami nieuleczalnymi i zagrażającymi życiu. 
Czytaj

Warsztaty terapeutyczne LEGO z Fantazją – Poznań

Fundacja Dziecięca Fantazja
22 kwietnia 2024 roku, był dniem absolutnie wyjątkowym. Właśnie wtedy, w sali konferencyjnej gościnnego hotelu DeSilva w Poznaniu, odbyła się pierwsza edycja poznańskich warsztatów terapeutycznych LEGO z Fantazją. Na wydarzenie zaprosiliśmy czterdzieścioro naszych Podopiecznych - dzieci, które każdego dnia walczą z niepełnosprawnościami oraz chorobami nieuleczalnymi i zagrażającymi życiu. 
Czytaj

WIELKANOCNE WARSZTATY Z FANTAZJĄ

Fundacja Dziecięca Fantazja
Święta zbliżają się wielkimi krokami - za oknami widać już słońce, słychać  śpiewające ptaki, a w sercach wszystkich budzi się nadzieja. Magiczny czas oczekiwania stał się jeszcze piękniejszy za sprawą drugiej edycji Wielkanocnych Warsztatów z Fantazją, które i tym razem, odbyły się w Hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel. To właśnie tam, 24 marca 2024 roku, spotkaliśmy się z dziećmi, dla których, z pozoru zwykły dzień, stał się tym niezapomnianym. 
Czytaj

Przekaż swój 1,5%

Fundacja Dziecięca Fantazja
Przekaż 1,5% podatku za dany rok na rzecz podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W PIT-cie trzeba jedynie wpisać nr KRS Fundacji Dziecięca Fantazja: KRS 0000168783.  Spełnij fantazję konkretnego dziecka.
Czytaj