AKTUALNOŚCI

1% Twojego podatku dla Podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja

Fundacja Dziecięca Fantazja
Rozpoczął się nowy rok i kolejny okres rozliczeń z fiskusem. Prosimy, w morzu potrzeb pomyślcie o tych, którym zostało już niewiele czasu, o tych, którzy toczą walkę najważniejszą ze wszystkich - o życie, pomyślcie o dzieciach niepełnosprawnych. Fundacja Dziecięca Fantazja spełnia ich marzenia, ponieważ oni sami nie są w stanie tego zrobić. Ktoś musi im pomóc i jesteśmy to my. Chore i niepełnosprawne dzieci mają marzenia takie jak Wy, często tracą nadzieję w ich realizację… boją się czy doczekają, czy będą mieli za co… Spełnienie fantazji daje tym dzieciom, całym rodzinom nadzieję i siłę do dalszej walki o następny dzień, o życie, o sprawność. Prosimy o przekazanie 1% swojego podatku Fundacji Dziecięca Fantazja. Dzięki funduszom z podatku możemy wnosić odrobinę radości w życie ciężko i nieuleczanie chorych dzieci. W naszej…
Czytaj

Gwiazdka z Fantazją 2021- relacja

Fundacja Dziecięca Fantazja
Tegoroczny okres Bożego Narodzenia był dla naszych podopiecznych niezwykle bajecznym czasem. Fundacja Dziecięca Fantazja zorganizowała dwa niezapomniane wydarzenia. W świątecznym spotkaniu z Mikołajem mogło wziąć udział każde chętne dziecko. Było kameralne spotkanie w hotelu, była też wirtualna gala, dzięki której dotarliśmy w najdalsze zakątki Polski, do prawie tysiąca pięciuset domów, ośrodków i szpitali. Było świątecznie, magicznie i kolorowo.
Czytaj

Jesienna sesja zdjęciowa podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja

Fundacja Dziecięca Fantazja
6 października 2021 roku mieliśmy przyjemność zorganizować niezwykłe wydarzenie – jesienną, plenerową sesję zdjęciową, w której wzięło udział pięcioro podopiecznych naszej fundacji oraz wyjątkowy gość, 18-letnia Olivia Oliver, Mistrzyni Polski Juniorów w tańcach na lodzie 2021, która pomaga spełniać marzenia naszych podopiecznych w ramach programu „Łyżwiarze dla Młodych Bohaterów”.
Czytaj

Nowa oferta charytatywnych kartek świątecznych 2021

Fundacja Dziecięca Fantazja
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą charytatywnych kartek świątecznych na 2021 rok. Cały dochód z ich sprzedaży przeznaczamy na spełnianie marzeń dzieci walczących o zdrowie i życie, dzieci, które choroba pozbawiła dzieciństwa. Nie ma jak wycenić emocji, szczęścia i łez radości cierpiącego dziecka, kiedy jego pragnienie staje się rzeczywistością. A to właśnie Państwo, zamawiając kartki z poniższej oferty możecie sprawić, że kolejny chory maluch dostanie gwiazdkowy prezent, być może jedyny, bo rodzice wydali ostatnie pieniądze na leczenie.
Czytaj