AKTUALNOŚCI

Dzień Dziecka – sesja zdjęciowa z motywem LEGO

Fundacja Dziecięca Fantazja
5 czerwca 2024 roku mieliśmy zaszczyt zorganizować wyjątkowe wydarzenie - profesjonalną sesję zdjęciową, w której wzięło udział sześcioro Podopiecznych naszej fundacji - dzieci zmagające się z niepełnosprawnościami, chorobami nieuleczalnymi i zagrażającymi życiu. Gościem specjalnym był także Oscar Oliver - reprezentant Polski juniorów w łyżwiarstwie figurowym, a jednocześnie ambasador Fantazji. Tematyką tegorocznej sesji były, uwielbiane przez wszystkich, klocki Lego, które w mgnieniu oka zamieniły studio w radosną, i bardzo kolorową, krainę wyobraźni. 
Czytaj

Dzień Dziecka – Warsztaty terapeutyczne LEGO

Fundacja Dziecięca Fantazja
W środę, 29 maja 2024 roku, uczciliśmy najważniejsze święto wszystkich dzieci. Z okazji tegorocznego Dnia Dziecka, w warszawskim hotelu NOVOTEL Centrum, odbyły się huczne i bardzo wyjątkowe Warsztaty Terapeutyczne Lego z Fantazją. Na wydarzenie zaprosiliśmy ponad 100 Podopiecznych Fantazji, którzy na co dzień zmagają się z chorobami przewlekłymi, nieuleczalnymi i zagrażającymi życiu. Specjalnie dla Nich, z pozoru, zwykły dzień stał się tym wyjątkowym.
Czytaj

Dzień Dziecka – Poranek filmowy

Fundacja Dziecięca Fantazja
Dzień Dziecka można uczcić na wiele sposobów, a jednym z najatrakcyjniejszych jest oczywiście seans filmowy! W poniedziałek, 27 maja 2024 roku, spotkaliśmy się w warszawskim Kinie Helios w CH BLUE CITY. Na wydarzenie zaprosiliśmy 80 Podopiecznych Fantazji - dzieci, które każdego dnia zmagają się z chorobami przewlekłymi, nieuleczalnymi i zagrażającymi życiu wraz z opiekunami. 
Czytaj

Warsztaty Terapeutyczne LEGO z Fantazją- Toruń

Fundacja Dziecięca Fantazja
Niedziela, 19 maja 2024 roku, była wyjątkowa. To właśnie wtedy, w sali bankietowej gościnnego hotelu Bulwar w Toruniu, odbyła się pierwsza edycja toruńskich warsztatów terapeutycznych LEGO z Fantazją. Naszymi specjalnymi gośćmi były dzieci, które każdego dnia zmagają się z niepełnosprawnościami oraz chorobami nieuleczalnymi i zagrażającymi życiu. 
Czytaj

Warsztaty Terapeutyczne LEGO z Fantazją – Wrocław

Fundacja Dziecięca Fantazja
23 kwietnia 2024 roku, był dniem szczególnym i przepełnionym niekończącą się zabawą. Właśnie wtedy, w sali konferencyjnej gościnnego hotelu Wyndham Wrocław Old Town, odbyła się pierwsza edycja wrocławskich warsztatów terapeutycznych LEGO z Fantazją. Naszymi specjalnymi gośćmi były dzieci zmagające się z niepełnosprawnościami, a także chorobami nieuleczalnymi i zagrażającymi życiu. 
Czytaj

Warsztaty terapeutyczne LEGO z Fantazją – Poznań

Fundacja Dziecięca Fantazja
22 kwietnia 2024 roku, był dniem absolutnie wyjątkowym. Właśnie wtedy, w sali konferencyjnej gościnnego hotelu DeSilva w Poznaniu, odbyła się pierwsza edycja poznańskich warsztatów terapeutycznych LEGO z Fantazją. Na wydarzenie zaprosiliśmy czterdzieścioro naszych Podopiecznych - dzieci, które każdego dnia walczą z niepełnosprawnościami oraz chorobami nieuleczalnymi i zagrażającymi życiu. 
Czytaj