Konkurs z atrakcyjną nagrodą

UWAGA KONKURS Z ATRAKCYJNĄ NAGRODĄ! Zapraszamy podopiecznych Fantazji do wzięcia udziału w konkursie organizowanym we współpracy z siecią hotelową ACCOR. Nagrodą główną jest weekendowy pobyt w wybranym hotelu sieci Accor dla całej rodziny! Żeby przystąpić do konkursu należy przesłać pracę/rysunek przedstawiający “Hotel Moich Marzeń”, a na rysunku koniecznie umieścić nowe logo hotelu, czyli ALL: Acor Live Limitless. Przykładowe logo znajduje się w grafice poniżej. Ponieważ dziecięca wyobraźnia nie ma granic, zachęcamy do wysłania więcej niż jednego rysunku. Forma pracy jest dowolna: można użyć kredek, farb plakatowych, wycinanki. Sugerowany rozmiar pracy: A4.

Chętnych do udziału w konkursie prosimy o przesłanie potwierdzenia zgłoszenia do konkursu poprzez wysłanie wiadomości mailowej na adres: fundacja.dziecieca.fantazja@gmail.com. W treści prosimy o dane dziecka i wiek oraz wyrażenie zainteresowania udziałem w konkursie. Prosimy, żeby do pracy dołączyć podpisane oświadczenie o treści: “Wyrażam zgodę na publikację pracy mojego dziecka /imię i nazwisko dziecka/ na stronie www oraz w materiałach reklamowych Fundacji Dziecięca Fantazja oraz sieci hotelowej ACCOR ”

JEST MAŁO CZASU! Prace prosimy wysłać pocztą na adres: Fundacja Dziecięca Fantazja ul. Tytoniowa 22, 04-228 Warszawa, do poniedziałku, 3 lutego 2020 roku. 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi czwartek, 6 lutego.