Nowa oferta charytatywnych kartek świątecznych 2021

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą charytatywnych kartek świątecznych na 2021 rok. Cały dochód z ich sprzedaży przeznaczamy na spełnianie marzeń dzieci walczących o zdrowie i życie, dzieci, które choroba pozbawiła dzieciństwa. Nie ma jak wycenić emocji, szczęścia i łez radości cierpiącego dziecka, kiedy jego pragnienie staje się rzeczywistością. A to właśnie Państwo, zamawiając kartki z poniższej oferty możecie sprawić, że kolejny chory maluch dostanie gwiazdkowy prezent, być może jedyny, bo rodzice wydali ostatnie pieniądze na leczenie.

Kartki, które znajdą Państwo w naszej ofercie są wyjątkowe, magiczne i niepowtarzalne. Poza oryginalnymi wzorami zaprojektowanymi specjalnie dla Fantazji, proponujemy również tradycyjne karnety. Po wybraniu konkretnej kartki, oferujemy kolorowy druk logo oraz dowolnej treści życzeń. Gwarantujemy 16-letnie doświadczenie, wysoką jakość i satysfakcję za niską cenę.

Korzystając z okazji, z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tego świątecznego katalogu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie kartki.f-df.pl.

Zapytania ofertowe prosimy kierować pod adresem: kartki@f-df.pl