Jesienna sesja zdjęciowa podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja

6 października 2021 roku mieliśmy przyjemność zorganizować niezwykłe wydarzenie – jesienną, plenerową sesję zdjęciową, w której wzięło udział pięcioro podopiecznych naszej fundacji oraz wyjątkowy gość, 18-letnia Olivia Oliver, Mistrzyni Polski Juniorów w tańcach na lodzie 2021, która pomaga spełniać marzenia naszych podopiecznych w ramach programu „Łyżwiarze dla Młodych Bohaterów”.

Do udziału w sesji zaprosiliśmy 5-letnią Kornelię i 12-letnią Beatkę, które urodziły się z zespołem Downa oraz 11-letniego Sebastiana i 16-letniego Aleksandra, którzy zmagają się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Był także 9-letni Adrian, brat Sebastiana, u którego ostatnio zdiagnozowano zespół Aspergera. Spotkaliśmy się w Łazienkach Królewskich, by wspólnie rozkoszować się urokami tego wyjątkowego miejsca i jesieni.

Sesja zdjęciowa – to brzmi poważnie, ale nasi podopieczni świetnie odnaleźli się w tej sytuacji. Chętnie wykonywali polecenia Pani fotograf. Czasem zdawało się, że pozowanie i modeling mają we krwi. Brawo Dzieciaki!

Ten dzień był pełen wrażeń i emocji. Nasi mali goście wiedzieli jaki jest cel spotkania, nie przypuszczali jednak, że przy okazji otrzymają piękne prezenty. Wyśnione podarunki wręczyła dzieciom Olivia, która od lat wspiera działania Fantazji. Każdy uczestnik sesji otrzymał dwie ogromne torby wypełnione po brzegi prezentami. Czego tam nie było? Książki, klocki Lego, układanki, lalki, kosmetyki… Radości nie było końca.

W Łazienkach Królewskich spędziliśmy dwie cudowne godziny. To był czas, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Z całego serca dziękujemy Olivii i naszym dzielnym gościom: Kornelii, Beatce, Adrianowi, Sebastianowi i Aleksandrowi oraz ich bliskim. Byliście wyjątkowi i wspaniale spisaliście się  w charakterze modelek  i modeli!

Nasza sesja zdjęciowa odbyła się dzięki firmie Grupa SET Sp. z o.o. , która jest członkiem Star Club i regularnie wspiera działania Fantazji oraz dzięki wsparciu cudownych osób i firm.

Serdecznie dziękujemy:

   • Pani Karolinie Mikiewicz za fantastyczne zdjęcia;
   • Firmie ETNA za cudownie kolorowe balony wypełnione helem,
   • Wydawnictwu NASZA KSIĘGARNIA za wymarzone książki dla Aleksandra;
   • LEGO POLSKA Sp. z o.o. za piękne zestawy dla Beatki, Sebastiana i Adriana;
   • NIVEA Polska Sp. z o.o. za kosmetyki dla wszystkich małych uczestników sesji;
   • Firmie AMBRA S.A. za prawdziwego dziecięcego szampana Piccolo dla dzieci;
   • P.H.U. SUN-DAY za kolorowe, szmaciane lalki dla Kornelii i Beatki;
   • Firmie EKOMOD Sp. z o.o. za piękne jesienne wianki dla dziewczynek;
   • Sklepowi Internetowemu Appsklep.pl za mikrofon dla Beatki;