Rozpoczynamy zapisy na tegoroczną Gwiazdkę z Fantazją!

Kochani! Rozpoczynamy zapisy na tegoroczną Gwiazdkę z Fantazją!

W tym roku organizujemy nie jedno, ale dwa niesamowite wydarzenia, żeby każde dziecko mogło poczuć świąteczną atmosferę.

12 grudnia, jeśli tylko sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli, w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel odbędzie się spotkanie w magicznej grocie ze świętym Mikołajem i jego elfami. Będą świąteczne warsztaty, występy, muzyka i oczywiście mnóstwo upominków i radości! Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy dzieci z województwa mazowieckiego. Ze względu na panujące obostrzenia sanitarne liczba miejsc jest ograniczona.

Z dziećmi, które nie będą mogły wziąć udziału w osobistym spotkaniu z Mikołajem, spotkamy się na Wirtualnej Gali już tydzień później, 19 grudnia. To będzie niezapomniane wydarzenie, dzięki któremu w każdym domu zagości bożonarodzeniowa atmosfera. Przedstawienie teatralne, występy magików czy spotkanie ze świętym Mikołajem to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowaliśmy dla uczestników. Dodatkowo dzieci zapisane na Wirtualną Galę otrzymają od nas paczkę z upominkami (Uwaga! Liczba paczek jest ograniczona)

Zapisy na oba wydarzenia przyjmujemy WYŁĄCZNIE przez formularz zgłoszeniowy (dzieci zgłoszone mailowo i telefonicznie nie będą zapisywane na listę).

Aby zgłosić Dziecko kliknij TUTAJ

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres fundacja.dziecieca.fantazja@gmail.com