Wielkanocna miłość

W tych niepewnych czasach, z całego serca prosimy Was, abyście poświęcili chwilę na rozważenie naszej prośby, z którą zwracamy się w imieniu dzieci w wielkiej potrzebie… Nasze chore polskie dzieci i dzieci wojny z Ukrainy, które są teraz wśród nas, odczuwają takie same emocje – są jednocześnie niezwykle odważne i boją się – i wszystkie stoją w obliczu niepewnej przyszłości. A są to tylko dzieci!

Podopieczni Fantazji żyją na co dzień z chorobami zagrażającymi życiu, wadami wrodzonymi i genetycznymi, głębokim upośledzeniem i często są postrzegani jako “zapomniane dzieci”. Ukraińskie dzieci w wyniku wojny straciły wszystko, w tym dom rodzinny, a w wielu przypadkach swoich bliskich. Wiele z nich również zmaga się z różnymi chorobami.

Po dwóch latach życia w strachu i izolacji spowodowanej pandemią, dzieci te muszą teraz radzić sobie z traumą spowodowaną okrucieństwem wojny i zagrożeniem, jakie stanowi ona dla życia wszystkich. Te młode dziewczęta i chłopcy bardzo potrzebują wsparcia emocjonalnego, więc na Wielkanoc Fantazja pragnie wnieść w ich życie tak potrzebną miłość i nadzieję.

Poprzez projekt WIELKANOCNA MIŁOŚĆ Fundacja Dziecięca Fantazja:

1. Dostarczy pięknie zapakowane KOSZYKI WIELKANOCNE, pełne smakołyków, kosmetyków i zabawek, a także Kartkę Wielkanocną z przesłaniem miłości, pokoju i nadziei. Prezenty zostaną dostarczone kurierem do domów podopiecznych Fantazji w całej Polsce (w każdym momencie w bazie fundacji jest ponad 1000 dzieci oczekujących na spełnienie ich marzenia).

2. Zapewni POMOC SPOŁECZNĄ, w tym ubrania, środki higieniczne i żywność na Wielkanoc wraz z prezentami dla dzieci, a także Kartkę Wielkanocną z przesłaniem miłości, pokoju i nadziei. Paczki pomocowe zostaną przekazane najbardziej potrzebującym polskim podopiecznym Fantazji w całym kraju i chorym ukraińskim dzieciom, które uciekły do naszego kraju przed wojną.

Mamy wiele do przygotowania i zorganizowania, dlatego apelujemy do Waszego serca i prosimy o wsparcie tej naprawdę ważnej inicjatywy, o zostanie sponsorem. Prosimy pomóżcie nam w czasie wielkiej potrzeby – im więcej darczyńców, tym więcej MIŁOŚCI możemy zapewnić. Jeśli chcesz pomóc – napisz do nas info@f-df.pl. Dziękujemy! 

Tutaj mogą Państwo pobrać ofertę:  Apel-Wielkanoc Darczyńcy