Kinowy Dzień Dziecka – czerwiec 2022

Na początku czerwca 2022 roku spotkaliśmy się w Kino Helios Polska w BLUE CITY w Warszawie, by wspólnie świętować Dzień Dziecka. W seansie filmowym wzięła udział prawie setka dzieci – podopieczni Fantazji oraz dzieci z Ukrainy. Jak było? Bajecznie, kolorowo, pysznie… Przez kilka godzin czuliśmy się naprawdę wyjątkowo. Tego dnia mieliśmy do dyspozycji największą salę kinową, a wszyscy wokół traktowali nas jak gości VIP. Zostaliśmy ugoszczeni prawdziwie po królewsku.

„Ups 2! Bunt na Arce”, bo taki był tytuł filmu, okazał się bajecznie kolorową historią z happy endem. Bywały momenty, w których martwiliśmy się czy mięsożercy i roślinożercy będą potrafili żyć w zgodzie, na szczęście nasze obawy okazały się płonne, a gdy zapaliło się światło zobaczyliśmy dziesiątki uśmiechniętych dziecięcych twarzyczek.

Film nie był tego dnia jedyną atrakcją. Przed seansem każde dziecko otrzymało obowiązkowy zestaw kinomana, czyli popcorn i soczek w ulubionym smaku. Były też torby wypełnione prezentami, w których znalazły się: maskotka, terapeutyczna bajkowa kolorowanka, kredki, kocyk, kosmetyki i oczywiście słodycze.

Dzień Dziecka można świętować na wiele różnych sposobów. My w tym roku postanowiliśmy zaprosić dzieci do kina i był to bardzo dobry pomysł. Spędziliśmy prawdziwie cudowne chwile. To spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zorganizowanie Kinowego Dnia Dziecka było możliwe dzięki wsparciu Darczyńców i Sponsorów. Serdecznie dziękujemy:

🎥 Kino Helios Warszawa oraz Kino Świat oraz

Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu 
NIVEA
Ferrero Polska Sp. z o.o.
Printfaktoria Sp. z o.o.
Zakładowi Tworzyw Sztucznych “WEDA”
Prywatnym Darczyńcom, którzy przekazali darowizny finansowe i wsparli nasze działania odpisując 1% swojego podatku.

Więcej zdjęć można obejrzeć tutaj: Fundacja Dziecięca Fantazja – Posts | Facebook