Kinowy Dzień Dziecka z Fantazją

18 maja spotkaliśmy się w Kinie Helios w BLUE CITY w Warszawie, by wspólnie świętować Dzień Dziecka. W wydarzeniu brało udział prawie 200 osób – nasi podopieczni oraz grupa dzieci z Ukrainy.

„Szkoła Magicznych Zwierząt”, bo taki był tytuł filmu, to ciepła i zabawna historia o dorastaniu i przyjaźni. Któż z nas nie chciałby mieć prawdziwych przyjaciół? A mówiące, magiczne zwierzęta okazały się idealnymi partnerami na dobre i złe. To była bardzo zabawna i wzruszająca opowieść. Gdy zapaliły się światła zobaczyliśmy dziesiątki uśmiechniętych twarzyczek… ale też niejedną, spływającą po policzku łezkę.

Film nie był jedyną atrakcją tego dnia. Przed seansem każde dziecko otrzymało „obowiązkowy zestaw kinomana”, czyli popcorn, wodę lub soczek w ulubionym smaku. Nasi mali goście dostali też torby z upominkami.

Jak było? Bajecznie, kolorowo, pysznie… Przez kilka godzin czuliśmy się naprawdę wyjątkowo. Tego dnia mieliśmy do dyspozycji największą salę kinową a wszyscy wokół traktowali nas jak gości VIP. Zostaliśmy ugoszczeni prawdziwie po królewsku. To spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci.

Za cudowne chwile z całego serca dziękujemy zarządowi i pracownikom Kina Helios oraz dystrybutorowi filmu, firmie Nowe Horyzonty.

Dziękujemy również Fundacji ARP za wsparcie organizowanych przez nas wydarzeń z okazji Dnia Dziecka oraz hotelowi IBIS Ostrobramska za ugoszczenie naszych Podopiecznych.

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym Fanpage TUTAJ.