Mikołajkowy Turniej Karate

W okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku odbyło się wiele imprez na rzecz naszej Fundacji. Między innymi mikołajkowy turniej karate organizowany przez łomiankowski Klub Sportów Walki “Kobra”. 

Łomiankowski Klub Sportów Walki Kobra powstał w 1997 r jako Łomiankowski Klub Oyama Karate. Inicjatorem utworzenia klubu był Sensei Piotr Tradecki.  Klub prowadzi zajęcia nie tylko w Łomiankach, ale również w Warszawie oraz w miejscowościach w pobliżu Łomianek. Klub należy do największych w Polsce. Dzięki wykwalifikowanej i utytułowanej kadrze trenerskiej odnosi olbrzymie sukcesy zarówno w karate jak i muay thai i zapewnia wysoki poziom szkolenia zawodników.

Ale to nie wszystko.  Pokazuje również zawodnikom i klubowiczom jak ważna jest pomoc innym, szczególnie tym słabszym, bardziej pokrzywdzonym przez los, że liczy się nie tylko serce do walki, ale również serce otwarte na krzywdę innych. 

Co roku na mikołajkowym turnieju odbywa się aukcja i kiermasz na rzecz naszej fundacji, z którego dochód jest przeznaczany na świąteczne prezenty dla podopiecznych – nieuleczalnie chorych i niepełnosprawnych dzieci.  W tym roku został również przekazany na ufundowanie świątecznych posiłków dla rodzin podopiecznych w najtrudniejszych sytuacjach materialnych. 

Z całego serca dziękujemy za wsparcie wszystkim, którzy go udzielili. Szczególne podziękowania kierujemy do Sensei Piotra Tradeckiego, który zawsze pamięta o naszej misji i podopiecznych.