Muzyczny Spektakl Charytatywny na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja

W styczniu, w teatrze Baj Pomorski  w Toruniu, odbyły się dwa wyjątkowe muzyczne spektakle charytatywne  ‘Poznajesz!?’ opowiadające  o dorastaniu i naszym miejscu w świecie. 

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Who If Not You!?, Na scenie wystąpili tancerze z Jagielski Dance Project oraz wokalistka Sara Lewandowska. Za organizację, reżyserię, choreografię i scenariusz odpowiadał Michał ‘Kazik’- szef ekipy . 

Michał “Kazik” i prowadzony przez niego projekt Who If Not You!? od lat wspiera chore dzieci, które nie mogą same spełnić swoich marzeń. Nie inaczej było i tym razem. Cały dochód z biletów został przeznaczony na spełnianie marzeń chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja.   Już 13 stycznia fundacja spełniła w Toruniu marzenia sześciorga chorych dzieci z woj. kujawsko-pomorskiego.  

Spektakl był połączeniem różnych stylów, choreografii, muzyki.  Śmiech widowni przeplatał się z ogromnymi emocjami, gdyż  poruszane tematy były bardzo różne.  Występy artystów obrazowały jak ciężkie jest dorastanie i wychowywanie młodych ludzi w obecnych czasach. A wszystkiemu przyświecał szczytny cel. 

“Oglądając spektakl walczyłam ze łzami wzruszenia.  To jest niesamowite, że Ci młodzi ludzie wraz ze swoimi instruktorami spędzili wiele godzin na treningach, wylali hektolitry potu, a wszystko po to, żeby pomóc swoim nieuleczalnie chorym rówieśnikom.  Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim  artystom występującym i organizatorom.  To dla nas nieoceniona pomoc, a sam spektakl robi ogromne wrażenie.”  powiedziała Patrycja Wróbel Członek Zarządu Fundacji.

Zdjęcia wykonała Pani Michalina Śrubkowska