Dzień Dziecka – Poranek filmowy

Dzień Dziecka można uczcić na wiele sposobów, a jednym z najatrakcyjniejszych jest oczywiście seans filmowy! W poniedziałek, 27 maja 2024 roku, spotkaliśmy się w warszawskim Kinie Helios w CH BLUE CITY. Na wydarzenie zaprosiliśmy 80 Podopiecznych Fantazji – dzieci, które każdego dnia zmagają się z chorobami przewlekłymi, nieuleczalnymi i zagrażającymi życiu wraz z opiekunami. 

Bajkowe wrażenia, ogromna sala kinowa i cudowna obsługa sprawiły, że przez te kilka godzin nasi mali goście czuli się naprawdę wyjątkowo. Film pt. ,,Szkoła Magicznych Zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka’’ okazał się piękną opowieścią o przyjaźni, współpracy i pokonywaniu przeciwności. Podczas seansu słychać było śmiechy, zdziwienie czy ekscytację, a losy bohaterów zaciekawiły zarówno młodszych, jak i starszych. Wszyscy opuszczali salę z szerokimi uśmiechami, a ich radość była wielka!

Film nie był tego dnia jedyną atrakcją. Przed seansem nasi mali goście otrzymali bowiem przepyszny popcorn i soczek w ulubionym smaku. Jakby tego było mało na dzieci czekały także cudowne prezenty! Nasi Podopieczni otrzymali torby z maskotkami i słodkościami. Miłą niespodzianką były również duże zestawy do samodzielnego tworzenia gniotków, które podarowaliśmy dzieciom opuszczającym kinową salę. Nie zapomnieliśmy o mamach, które swoje święto obchodziły dzień wcześniej. W ręce każdej z nich trafiły, pięknie pachnące, kosmetyki firmy Ziaja.

Tegoroczny Dzień Dziecka był słoneczny, kolorowy i bardzo radosny, a wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w naszej pamięci. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia bawili się razem z nami!

Za cudowne chwile dziękujemy również zarządowi i pracownikom Kina Helios, dystrybutorowi filmu – firmie Nowe Horyzonty, Fundacji Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan. Blisko Twoich Potrzeb, Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp z o.o., Stowarzyszeniu Wiosna oraz firmie Express Sp. z o.o. Sp. k.