GWIAZDKA Z FANTAZJĄ

Świąteczne Gale z Fantazją odbywają się w hotelach Courtyard by Marriott Warsaw Airport hotel oraz Renaissance Warsaw Airport Hotel, a także w wersji wirtualnej.

W galach z okazji świąt, każdego roku uczestniczą setki dzieci i nastolatków przybywających na te wydarzenia z najdalszych zakątków kraju. Chore dzieci przyjeżdżają prosto ze swoich domów, szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych, a także domów dziecka w towarzystwie rodzin i opiekunów, aby poczuć prawdziwą magię świąt.

Za pomocą, klaunów, animatorów, magików, celebrytów, muzyków i akrobatów staramy się uszczęśliwić naszych wyjątkowych gości.

Zapewniamy moc atrakcji, takich jak: malowanie buziek, warsztaty dekoracji świątecznych, wspólne kolędowanie, przedstawienie interaktywne oraz wirtualne, przejażdżkę w saniach Mikołaja. Głównym punktem programu jest wizyta w magicznej Grocie Świętego Mikołaja i odbiór pięknego prezentu.

Podczas pandemii, wydarzenia na żywo, przeniosły się do świata wirtualnego, podczas którego dzieci miały okazje doświadczyć magii świąt w bezpiecznym domowym zaciszu. Paczki świąteczne zostały rozesłane do setek rodzin w całej Polsce.

Nadchodzące wydarzenia świąteczne będą kombinacją dwóch wydarzeń, pierwszym z nich będzie Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Magicznej Grocie, które odbędzie się 12 grudnia 2021 roku w Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel. Tydzień później, 19 grudnia, będzie miało premierę drugie niezwykłe wydarzenie – Wirtualna Gala Bożonarodzeniowa “Gwiazdka z Fantazją”, która dotrze ze świąteczną radością do każdego zakątka Polski. Odliczanie do wydarzenia już się rozpoczęło: https://gwiazdkazfantazja.pl/

Tradycyjnie już, Podopieczni Fantazji otrzymają świąteczne paczki po brzegi wypełnione wymarzonymi prezentami. Podarunki zostaną dostarczone do dzieci jeszcze przed Świętami.