Przekaż swój 1,5%

Przekaż 1,5% podatku za dany rok na rzecz podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W PIT-cie trzeba jedynie wpisać nr KRS Fundacji Dziecięca Fantazja: KRS 0000168783. Spełnij fantazję konkretnego dziecka.

Spełnienie fantazji daje tym dzieciom, całym rodzinom nadzieję i siłę do dalszej walki o następny dzień, o życie, o sprawność. Prosimy o przekazanie 1,5% swojego podatku Fundacji Dziecięca Fantazja. Dzięki funduszom z podatku możemy wnosić odrobinę radości w życie ciężko i nieuleczanie chorych dzieci. W naszej bazie czeka ponad 1000 dzieci, a bez Waszego wsparcia i 1,5% nie damy rady im pomóc. Nasz nr KRS to 0000168783. Pomagamy dzieciom od 2003 roku. 

Można przekazać 1,5% ogólnie na podopiecznych – wtedy spełniamy marzenia najbardziej potrzebujących, najpilniejsze i te, na które dzieci czekają najdłużej. Można też przekazać 1,5% na spełnienie marzenia konkretnego dziecka z naszej bazy, wówczas w celu szczegółowym należy napisać imię i nazwisko dziecka (do uzyskania albo bezpośrednio od dziecka lub od nas drogą mailową).

Przekazanie 1,5 % podatku nigdy nie było prostsze. Skorzystaj z jednego z dwóch darmowych programów, rozlicz się on line i przekaż nam swój 1,5%.

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projktu PITax.pl dla OPP.